התחברות לאתר:

איך מורידים סרטונים מיוטיוב?

הסרטונים ביוטיוב אמנם לצפיה בחינם, אבל נראה שהנהלת האתר לא רוצה את הסרטונים האלה אצלכם על המחשב. פשוט וקל, להוריד את הסרטונים...

Youtube הוא האתר ה-4 הכי נצפה בעולם. כל זה לא עזר כשפעם היה צריך לפשפש בדף קוד המקור של youtube, ומשם לנסות לחלץ קבצים עם סיומות מוזרות (flv).

היום הכל פשוט בהרבה.

הקישורים הבאים ישמחו את גולשי Chrome ו- Firefox  כשיגלו שישנם תוספים קלילים לטובת העניין הזה בדיוק. לאחר ההתקנה יתווסף כפתור על הדפדפן דרכו תוכלו לשמור את הסרטונים מה- Youtube למחשב.

רבים מאיתנו שעדיין גולשים ב- Explorer של Microsoft, או סתם מתעצלים יוכלו להשתמש ב- KeepVid. הרעיון - פשוט. מעתיקים משורת הכתובת של סרטון היוטיוב את הכתובת המלאה של הדף. נכנסים ל- KeepVid, מדביקים ולוחצים Download. מנוע האתר יחשוב מעט ויפיק לכם קישורים להורדת הסרטון במספר איכויות ופורמטים שונים. מבריק!

לפעמים אני שומע שיר ב- Youtube, שיר כזה שאין לי איך להשיג אותו במקום אחר. במקרים כאלה אני משתמש Youtube-to-Mp3-Converter. התוכנה הפשוטה הזאת היא מעין מנהל הורדות. אתם מעתיקים אליה את כתובות הסרטונים שאתם רוצים להוריד, והיא באופן אוטומטי מפרידה לכם את הקול מהתמונה והופכת אותו לקובץ Mp3. אם בסוף תחליטו שאתם רוצים לצרוב את הקבצים שהתוכנה הפיקה, בלחיצת כפתור תוכלו לעשות גם את זה.

אמנם לא יצא לי להיתקל במקרה שכזה, אך אם חשקה נפשכם לצרוב את קבצי היוטיוב (flv) ל- DVD, התוכנה הזאת - בדיוק בשביל זה. כשסתם מתחשק לכם להוריד קובץ מיוטיוב ללא תוספים או אתרים גדושי פרסומות, Youtube Downloader עושה את זה (ורק את זה). 

בהצלחה!
על מנת לצפות בקישור עליך ללחוץ "אהבתי" או "g+1"


בטוח יש לך פייסבוק.
1. תהיה חבר שלנו וקבל את הדברים הכי שווים בחינם. עידכון אחד לשבוע בממוצע.
2. הצטרף לקבוצת חברי האתר בפייסבוק.
3. עשה לנו "אהבתי"

4. שתף עם החברים איך מורידים סרטונים מיוטיוב?

איך מורידים סרטון מ- Youtube?
הורדת סרטונים מיוטיוב
להוריד mp3 מיוטיוב youtube
להפוך youtube לסרטון במחשבמאת חינם בחינם
GoogleFind us on Google+
-